Ajntraht osvojio Ligu Evrope!

Fudbaleri Ajntrahta iz Frankfurta osvojili su ovosezonsko izdanje Lige Evrope. Njemački tim je pred 50.000 gledalaca u Sevilji, nakon penala savladao Rendžers, ukupnim rezultatom 6:5.

Nakon 90, a onda i 120 minuta bilo je 1:1.

Dosta dobar i na momente izuzetno uzbudljiv meč odigrala su dva rivala. Ajntraht je bio bolji tim tokom većeg dijela susreta, ali je Rendžers zadao prvi udarac.

Igrao se 57. minut kada je Aribo iskoristio grešku odbrane njemačkog tima i rutinski savladao Trapa.

Nije dugo trajalo slavlje Rendžersa jer je Bore, na asistenciju Kostića, u 69. minutu poravnao.

Pošto golova nije bilo do kraja regularnog meča, a onda i u produžecima, otišlo se u penal seriju.

Tamo su fudbaleri Ajntrahta bili sigurni, dok je Trap odbranio udarac Ramzija i tako donio svojoj ekipi trofej Lige Evrope i plasman u Ligu šampiona.

Za najbolju diskusiju o sportu, sportskom klađenju, REGISTRUJ SE na Meridianbet forum.