Prvi čovjek PSŽ-a, Naser Al-Kelaifi u jednom intervjuu za televiziju iz Katara, poslao je poruku nekadašnjem fudbaleru kluba iz Pariza, Kilijanu Mbapeu.
Nije direktno imenovao fudbalera Real Madrida, ali svi znaju na koga je aludirao.
”Mnogo je lakše postizati golove u Španiji nego u Francuskoj, odnosno u LaLigi u odnosu na Ligu 1.” rekao je Naser Al-Kelaifi.
Francuz se ove sezone utješio trofejem “zlatna kopačka”, ali je PSŽ pokupio slavu.
🇶🇦🗣️ PSG president Nasser Al-Khelaifi: "Luis Enrique told me before the Arsenal match that we would win the Champions League." 🏆 (@AlkassTVSports) pic.twitter.com/9Fs0dg4ewJ
— EuroFoot (@eurofootcom) June 8, 2025
”Luis Enrike je ponosno predstavljao Ligu 1 i branio je protiv najjačih timova Premijer lige koji francusku ligu nazivaju ligom farmera. Pobijedili smo Arsenal, Mančester siti, Liverpul i Aston Vilu u Ligi šampiona ove sezone.” naglasio je Al-Kelaifi.
Takođe, nema dilemu oko toga ko je zaslužio Zlatnu loptu.
”Mislim da je to svima jasno i da će Usman Dembele pokupiti to priznanje. Ne samo zbog tehničkih kvaliteta, već i zbog ličnosti. Potpuno je posvećen klubu i rezultatima, kako na terenu, tako i van njega.” podvukao je predsjednik PSŽ-a.
Registrujte se uz promo kod SPORT, preuzmite bonus i kladite se na najbolju sportsku ponudu klikom OVDJE.


