Kapiten Crvene zvezde Aleksandar Dragović govorio je za medije poslije poraza u 5. kolu grupne faze Lige šampiona od Jang Bojsa.
Nije bilo lako kapitenu crveno-bijelih, vidjelo se da mu je poraz teško pao jer su eliminsani iz Evrope.
”Sad je gotovo, imamo još jednu utakmicu, protiv Sitija, hajde da probamo da pobjedimo za navijače. Ne znam da li smo imali toliko šansi, nijesmo dali gol, sada se fokusiramo na Superligu. Mislim da smo igrali dobro, primili smo dva gola a mogli smo da vodimo. Tako je u fudbalu, kada ne daš gol, stigne kazna.” rekao je Dragović.
U posljednjem kolu grupne faze Lige šampiona, Crvena zvezda će na stadionu ‘Rajko Mitić’ ugostiti aktuelne šampione Evrope, ekipu Mančester sitija.


