Nekadašnji reprezentativac Crne Gore, Andrija Delibašić, prvi put je govorio o bolesti sa kojom se suočio početkom ove godine.
Andrija Delibašić je nekad bio napadač Partizana, Majorke i Rajo Valjekana, a sada obavlja funkciju sportskog direktora Budućnosti.
Delibašić je prvi put progovorio o bolesti sa kojom se šest mjeseci bori, ali se ne predaje.
Prisječa se otktića bolesti, sjeća se neizdrživih bolova i podrške od porodice i prijatela.
Osim porodice najveća podrška su mu bili njegovi nekadašnji saigrači iz , Saša Ilić i Danko Lazović.
Delibašić se sjeća:
” Oni su sa suprugama Jovanom i Tijanom, sve vrijeme bili tu. Saša je imao obaveze u Sofiji, ali tu je. Ne znam ni danas kojim kanalima su Tijana i Jovana uspijevale da dođu u posjetu, do bolničke postelje donesu hranu koji su same kuvale. Znaš, to su neke stvari za cijeli život… Familija, razumije se, to je posebna vrsta ljubavi. Bezgranična.A Danko… Ljudi moji, pa on je bez pitanja, organizovao i platio prevoz privatnim avionom iz Podgorice za Beograd.
Ne bih da djelujem ne znam ni sam kako, ali saberi, oduzimi, sve nas je spojio fudbal. I Partizan – poručio je na kraju Andrija Delibašić.


