Arnautović: Marakana je oduvijek bila jedan od najvećih Zvezdinih aduta

Fudbaler Crvene zvezde Marko Arnautović najavio je meč kojim njegov klub počinje sezonu u Ligi Evrope.

“Crveno-bijeli” će u srijedu od 21 čas dočekati Seltik na Marakani.

Registrujte se klikom OVDJE i pratite svoju omiljenu ponudu na jednom mjestu.

Tim povodom za klupski sajt je govorio Arnautović, koji se prvo osvrnuo na 177. vječiti derbi u kom je njegov tim slavio.

„Pobjeda u derbiju nam je donijela dodatno samopouzdanje i motiv, ali dobro znamo da nema vremena za odmor jer nas očekuje utakmica protiv Seltika. Važno je da dobro počnemo takmičenje u Ligi Evrope. Biće to duel u kojem će odlučivati detalji i zato nam je potrebna podrška sa tribina kao nikada do sada.“

Govorio je Arnautović i o tome koliko im znači podrška navijača.

„Marakana je uvijek bila jedan od najvećih Zvezdinih aduta i siguran sam da zajedno možemo da stvorimo atmosferu koja će nas nositi do pobjede. Uvijek sam imao želju da na punoj Marakani igram takve mečeve, zato jedva čekam da utakmica počne i da vidim naše navijače u velikom broju na tribinama.“

Sve novosti iz svijeta fudbala možete čitati OVDJE.