BARSA BLIZU TITULE: Atletiko pao na "Nou Kampu", pogođen Tip dana (2.05)

Fudbaleri Barselone savladali su Atletiko Madrid rezultatom 1:0 u 30. kolu špnakse La Lige i tako napravili krupan korak ka osvajanju titule u Španiji.

Dočekali su Katalonci ovaj meč nakon niza od tri loša rezultata gdje nisu mogli da postignu gol ali to je prekinuto u derbiju ovog kola španske La Lige.

Odlično je počeo meč na “Nou Kampu”, a šut sa 16-ak metara Antoana Grizmana zaustavila je prečka.

Nastavio se mirniji period igre da bi pitanje pobjednika bilo riješeno u 44. minutu nakon što je Feran Tores lijepo plasirao loptu i poslao je iza leđa golmana Atletika.

Održao je Oblak u igru gostujuću ekipu i nakon 72. minuta kada je zaustavio interesantan pokušaj Rafinje.

U nadoknadi je VAR provjeravao situaciju u šesnaestercu Barselone kada se činilo da jedan igrač Atletika igrao rukom ali nije bilo jedanaesterca za goste.

Barselona je sada “pobjegla” 11 bodova drugoplasiranom Realu, dok Atletiko za gradskim rivalom zaostaje pet bodova i nalazi se na trećoj poziciji.

Na našem portalu mogli ste u kategoriji Tipovanje da nađete i ovaj meč, a predlog je bio upravo pobjeda Katalonaca koja vam je u Meridian kladionicama donosila kvotu 2.05.