U prvoj utakmici plej-ofa a Ligu šampiona Fenerbahče i Benfika odigrali su 0:0.
U naelektrisanoj atmsoferi u Istanbulu Murinjov tim nije uspio da stvori prednost uoči revanša, iako je nešto više od dvadesetak minuta imao igrača više.
U prvom poluvremenu obje ekipe imale su po dvije šanse, dok je u nastavku Fenerbahče zatresao mrežu. Ipak, Benfika se spasla nako VAR reakcije, pošto je En Nesiri bio u ofsajdu.
Registrujte se uz promo kod SPORT, preuzmite bonus i kladite se na najbolju sportsku ponudu klikom OVDJE.
Norveški Bodo Glimt praktično je završio posao protiv Šturma pošto je slavio sa ogromnih 5:0.
Hog, Bjortfut i Saltnes donijeli su domaćinu velikih 3:0 nakon samo 25 minuta igre, da bi Evjen i Boving autogolom učinili pobjedu norveškog tima više nego ubjedljivom.
Golova nije bilo u duelu Seltika i Kairata, dok su Bazel i Kopenhagen odigrali 1:1.
Revanš mečevi igraju se za sedam dana.


