Čelsi rutinski u Atlanti

Fudbaleri Čelsija pobjedom su otvorili takmičenje na Svjetskom klupskom prvenstvu u Sjedinjenim Američkim Državama.

“Plavci” su večeras, u Atlanti, sa 2:0 savladali Los Anđeles.

Čelsi je ozbiljno shvatio ovo takmičenje pa se u najjačem sastavu suočio sa američkim timom i očekivano je opravdao ulogu favorita.

Engleski klub do trijumfa je stigao sa po jednim golom u oba poluvremena.

Prvo je Neto u 34. minutu pogodio za 1:0, da bi u nastavku Enco Fernandes stavio tačku na meč.

Imao je i Los Anđeles svoje šanse, ali nijednu nije uspio da iskoristi.

U drugom meču grupe D, od tri sata iza ponoći, za bodove će igrati Flamengo i Esperans Tunis.

Registrujte se uz promo kod SPORT, preuzmite bonus i kladite se na najbolju sportsku ponudu klikom OVDJE.