Rijeka je pobijedila PAOK 1:0 u prvom meču plej-of runde kvalifikacija za Ligu Evrope i napravila prvi korak ka grupnoj fazi.
Mora, međutim, da prebrodi težak revanš, u četvrtak u Solunu.
Trener Rijeke Radomir Đalović bio je zadovoljan pobjedom i izdanjem svog tima u meču koji je golom u finišu prvog poluvremena riješio Luka Menalo.
“Velika pobjeda za nas, ali prije svega mojih igrača koji su pokazali da mogu da igraju na ozbiljnom nivou. Bili smo kakvi treba da budemo – baš dobri. Pobjeda je velika i dobra zaliha za revanš u Solunu. Moramo tamo da se postavimo muški, jako i hrabro, da tražimo prolaz. Moramo sada ovu pobjedu da stavimo sa strane i da se koncentrišemo se na Varaždin. Nakon te utakmice ćemo se pripremati za PAOK”, istakao je Đalović.
Registrujte se uz promo kod SPORT, preuzmite bonus i kladite se na najbolju sportsku ponudu klikom OVDJE.
Crnogorski trener je zbog suspenzije pratio meč sa tribina.
“Teško je pratititi utakmicu s tribina, jer vidiš sve jako dobro, a onda je to teško prenijeti na teren. Moji pomoćnici su napravili dobar posao”.
Pročitajte i ovo: Nije korektno poređenje sa Jovetićem – on je posebna dimenzija a ja tek na početku, Delibašić ima posebno mjesto u mom srcu



Todor
Tako je