ALVEŠ DEPRESIVAN: Zatvor aktivirao protokol za samoubistvo

Brazilski fudbaler Dani Alveš teško podnosi vrijeme u zatvoru, a mnogi mediji se pozivaju na izjavu Felipea Kutinja.

Alveš je u zatvoru već nekoliko mjeseci, a nedavno je počelo i suđenje zbog seksualnog napada za koji je optužen.

Depresivan je utučen, dobija pomoć od zaposlenih u zatvoru.” rekao je jedan od zatvorenika, kako tvrde mediji, osoba sa kojom dijeli zatvorsku ćeliju.

Navodno, u zatvoru su pribjegli „ekstremnim mjerama“ upravo zbog emotivnog i mentalnog stanja nekadašnjeg fudbalera nakon što je suđenje počelo.

Dalje se navodi da su u zatvoru pokrenuli protokole koje imaju u slučaju sumnji da neko od zatvorenika razmišlja o samoubistvu.

7 Komentara

    Nije lako biti u kavezu

    Sve ima svoje

    Zatvoren prostor uzas

    Nek se navikava. Dugo vremena je pred njim, pod tim uslovima

    O ovome je trebao ranije misliti

    I treba da mu bude sto teze, pih

    Ne bio mu ja u kozi.

Komentarisanje nije dozvoljeno.