Arsenal je deklasirao PSV u Ajndhovenu – 7:1 i praktično već obezbijedio prolaz u četvrtfinale Lige šampiona.
Vezista “tobdžija” Deklan Rajs kaže da se, barem što se tiče igre njegovog tima, ništa nije promijenilo – Arsenal igra tako cijele sezone.
“Bili smo tečni, imali entuzijazam. Imali smo motiv i glad, to je nokaut faza Lige šampiona. Ali, igrali smo tako čitave sezone. Razgovarali smo o narativu, ali mi igrači osjećamo da nam ide dobro. Ponekad postignemo pet ili šest, ponekad postignemo dva ili tri, ponekad možemo da izgubimo jednim golom. Treba tako da nastavimo, uz taj mentalitet”, naveo je.
Registrujte se uz promo kod SPORT, preuzmite bonus i kladite se na najbolju sportsku ponudu klikom OVDJE.
“Kada su smanjili na 1:3, mogli smo da se povučemo. Ali nastavili smo i vidjeli ste golove koje smo postigli u drugom poluvremenu. Ogroman učinak, sada idemo na domaći teren, ništa još nije gotovo. Vidjećemo šta će se dogoditi”, dodao je Rajs.
Pročitajte i ovo: Golgeterka Misa ne broji golove: Zasluge idu trenerima i saigračicama


