Golman Monce, Mikele Di Gregorio, proglašen je za najboljeg golmana Serije A, a uskoro će obući i dres Junajteda.
Kako mavode italijanski mediji, ovaj transfer je završen na inicijativu novog trenera Tijaga Mote, koji još nije zvanično preuzeo Juventus, a već je krenuo sa pojačanjima za narednu sezonu.
Ove navode je potvrdio i Fabrizio Romano:“Mikele Di Gregorio novi je golman Juventusa. Sve je usmeno dogovoreno i najbolji golman Serije A ima novi klub.Juventus će ga platiti 20 miliona evra. Tijago Mota je ‘blagoslovio’ ovaj transfer.”
Di Gregorio je karijeru počeo je u akademiji Intera, a kasnije je branio za Novaru, Pordenone i Moncu, u koju je stigao 2022. godine.
Italijanski golman je u ovoj sezoni branio na 33 meča, a na 14 je sačuvao svoju mrežu.
Registrujte se uz promo kod SPORT, preuzmite bonus i kladite se na najbolju sportsku ponudu klikom OVDJE.


