Džo Hart odlučio da završi karijeru

Golman Seltika, Džo Hart, odlučio je da završi 21- godišnju karijeru.

Seltik je savladao ljutog rivala Rendžersa u Kupu i potvrdio dominaciju u Škotskoj, a ranije je već osvojio titulu prvaka Škotske.

Nije Seltik briljirao na ovom meču, ali je ipak sačuvao mrežu zahvaljujući iskusnom engleskom golmanu Hartu.

Džo Hart je čuvar mreže Seltika od 2021. godine, ali je odlučio da stavi tačku na svoju karijeru nakon osvojenih 12 trofeja i nakon odigranih 700 utakmica u karijeri.

On je osim škotskog kluba, branio i za: Sruzberi, Mančester Siti, Tranmir, Blekpul, Birmingem,Torino, Vest Hem, Barnli, Totenhem.Za reprezentaciju Engleske je upisao 75 nastupa.

Registrujte se uz promo kod SPORT, preuzmite bonus i kladite se na najbolju sportsku ponudu klikom OVDJE.