EDIN TERZIĆ: Zadovoljan sam što smo prošli 'grupu smrti'

Trener Borusije Dortmund, Edin Terzić, sumirao je utiske nakon trijumfa u Milanu nad rosonerima rezultatom 1:3.

Ovom pobjedom ‘milioneri’ su kolo prije kraja grupne faze obezbijedili plasman u osminu finala Lige šampiona.

”Veoma smo srećni što smo uspjeli da prođemo u narednu fazu iz takozvane ‘grupe smrti’. Činjenicu da smo uspjeli da trijumfujemo na dva gostovanja, takođe ne treba potcijeniti. Imali smo nekoliko igrača koji su igrali do krajnjih granica sopstvenih mogućnosti. Ljekari su nam unaprijed rekli koji igrači mogu da igraju pola sata, koji 45 minuta i koji cijeli sat. Sada imamo više vremena da se spremimo za duel u Bundesligi u nedjelju.” rekao je Edin Terzić.

Dortmund je lider grupe sa 10 bodova, tri više od PSŽ-a i pet više od Milana i Njukasla.

U posljednjem kolu dočekaće PSŽ, dok će Milan gostovati Njukaslu.