DORTMUND SE POJAČAVA: Feliks Nmeča novi je član vicešampiona Bundeslige

Njemački fudbaler Feliks Nmeča novi je član aktuelnog vicešampiona Bundeslige, ekipe Borusije iz Dortmunda, potvrđeno je iz kluba.

Borusija je za njegove usluge platio oko 30 miliona eura ekipi Volfsburga i sa Nmečom potpisan je ugovor na pet godina.

Mladi Njemac je do sada u karijeri nastupao samo za Mančester siti i Volfsburg. Za nacionalnu selekciju odigrao je jedan meč i to prijateljski, protiv Perua, u martu ove godine.

5 Komentara

    Meni nepoznat skroz.

    Solidno pojačanje…

    Odlicno pojacanje, vjerujem da ce i te kako doprineti uspjehu kluba

    Solidno pojacanje..

    Dosta novca je za njega izdvojeno tako da se mora dokazati

Komentarisanje nije dozvoljeno.