Gvardiola kratak: Junajted nije bio bolji, nije pobijedio bolji tim

Menadžer Mančester sitija Pep Gvardiola bio je kratak na konferenciji za medije nakon finala FA kupa.

Siti je u borbi za trofej poražen od Junajteda sa 2:1, a Španac je kratko odgovorio na pitanje da li je pobijedio bolji ti,

“Ne”, naglasio je, a potom i dodao:

“U prvom poluvremenu smo se malo mučili, ali u drugom poluvremenu smo bili bolji. Generalno, to je bila dobra igra za finale”, zaključio je Gvardiola.

Inače, Siti je osvojio titulu prvaka Engleske – četvrti put u nizu.

REGISTRUJTE SE uz promo kod SPORT i prva doza bonusa dolazi odmah nakon toga!