LIGA ŠAMPIONA: Inter osvojio bod u Lisabonu, remi na “Reale Areni”

Fudbaleri Intera i Benfike odigrali su utakmicu petog kola Lige šampiona u Lisabonu, koja je završena rezultatom – 3:3.

Benfika je odlično otvorila meč, najprije je u 5. minutu Žoao Mario postigao gol za 1:0, a osam minuta kasnije na 2:0 povećao je opet – Žoao Mario.

Raspoloženi portugalac je kompletirao het-trik pogotkom u u 34. minutu za vođstvo Befike od 3:0 rano u meču.

Drugo poluvrijeme prolazi potpuno suprotno – u znaku Intera, igrao se 51. minut kada je Arnautović smanjio na 3:1 a samo sedam minuta kasnije Fratezi pogađa za 3:2 i vraće nadu milanistima.

Izjednačenje Interu donio je Sančez pogodkom iz penala u 77. minutu, izjednačili su na 3:3, od 84. minuta imali igrača više ali morali su se i domaći i gosti zadovoljiti sa po jednim bodom.

U istoj grupi snage su odmjerili Sosijedad i Salzburg a meč je završen rezultatom 0:0.