INTERU PRIPAO TRILER U SUDIJSKOJ NADOKNADI: Fratezi i stativa spasili "neroazure" (VIDEO)

Fudbaleri Intera savladali su Veronu u prvom meču subotnjeg programa 19. kola Serije A rezultatom 2:1, a utakmica na stadionu “Đuzepe Meaca” riješena je u uzbudljivoj završnici.

Iako je djelovalo da će Verona odnijeti bod, najprije je Fratezi golom u 93. minutu smanjio donio prednost “neroazurima” da bi Anri propustio da poravna rezultat iz jedanaesterca u posljednjem minutu utakmice.

Domaća ekipa je odlično počela susret, a asistenciju Mhtarijana iskoristio Lautaro Martines i stigao do 16. gola u sezoni.

Rezultat se nije mijenjao sve do 74. minuta kada je Anri bio najsnalažljiviji u šesnaestercu i donio Veroni izjednačenje.

Nadoknada je bila za infrakt, a gola Fratezija u 93. minutu došao je nakon dva fantastična udarca Bastonija i Barele.

Uslijedilo je isključenje Lazovića u 95. minutu, Anri je propuštio priliku da izjednači rezultat u 99. minutu meča.

Neroazuri su ovom pobjedom ostali na prvoj poziciji na tabeli sa 48 bodova, dok je Verona na 18. poziciji sa 14 poena.