SERIJA A: Juventus samo do boda protiv Bolonje na domaćem terenu

Juventus je večeras odigrao neriješenu utakmicu sa Bolonjom na domaćem stadionu u okviru drugog kola italijanske Serije A, a rezultat je bio 1:1.

Iako je Juventus imao nešto veću inicijativu, nije pokazao previše u prvom poluvremenu. Sa druge strane, Bolonja je imala nešto konkretnije napade i već u 24. minutu Ferguson postiže gol za 1:0.

Za razliku od prvog, “stara dama” se trgnula nakon poluvremena i postigla gol za izjednačenje već u 52. minutu preko Dušana Vlahovića koji je, na žalost po njih, poništen zbog ofsajda.

Mnogo konkretniji domaćin u nastavku, a gol za izjednačenje postiže uporni Vlahović i to 80. minutu nakon asistencije Iling Juniora, ovog puta regularan, a to je bio i konačan rezultat.