Zagrbački Dinamo zablistao je na evropskoj sceni pobjedom nad Fenerbačeom na Maksimiru (3:1) na startu nove sezone Lige Evrope.
Tim koji je nedavno otpustio Žozea Murinja bio je nemoćan pred razigranim momcima Marija Kovačevića.
Dion Drena Beljo je dao dva gola, Monsef Bakrar je dodao još jedan, za tri boda “modrih”.
Trener Kovačević je blistao od zadovoljstva.
“Hvala navijačima, ovaj aplauz ide mojim igračima. Srećan sam zbog pobjede, zato što smo od prvog do posljednjeg minuta bili bolji protivnik. Znali smo da imaju dobre pojedince, da te zaboli glava kad ih vidiš. Oni još uvijek nisu ekipa, mi jesmo, pokazali smo da smo dobro iskoristili duge pripreme i početak sezone”, rekao je Mario Kovačević.
Registrujte se klikom OVDJE i pratite svoju omiljenu ponudu na jednom mjestu.
Tek je početak, ali simpatičan pogled na veliku tabelu Lige Evrope od 36 timova: Dinamo je, naime, na samom vrhu.
“Lijepo je to, ali ima još pola utakmica prvog kola. Pobijedili smo dva razlike, ali nećemo poletjeti, spremamo se za sljedeće utakmice”, kazao je Kovačević.
Pročitajte i ovo: Aleksa Latković, Cetinjanin sa neobičnim rekordom hrvatske lige: Uživanje u baroknom gradu



mihajlo
Dinamo se bass trudi i bas im svaka cast!
kasija
Ne bih se bas slozila..