LIGA ŠAMPIONA: Lacio na krilima Imobilea slavio na "Olimpiku", Šahtjor pobijedio u Hamburgu

Fudbaleri Lacija savladali su na “Olimpiku” ekipu Seltika – 2:0, u utakmici 5. kola Lige šampiona.

Rimljani su večeras upisali jako važnu pobjedu u trci za plasman u osminu finala Lige šampiona.

Junak pobjede Lacijala bio je Ćiro Imobile, pogađao je mrežu “kelta” u 82. i 85. minutu.

“Nebeskoplavi” sada imaju deset bodova i u slučaju pobjede Atletiko Madrida nad Fejnordom u Roterdamu, obezbijedili bi plasman u osminu finala.

Šahtjor je u Hambrugu, u meču petog kola grupe H savladao Antverpen – 1:0.

Jedini gol na meču postigao je Matvijenko u 12. minutu susreta.