Žoao Neveš: Bolja smo ekipa

Prvotimac PSŽ-a Žoao Neveš sumirao je utiske poslije trijumfa nad Arsenalom i plasmanom u finale Lige šampiona.

PSŽ je sa 2:1 na Parku prinčeva bio bolji od Arsenala i sa ukupnih 3:1 iz dvomeča plasirao se u finale Lige šampiona, gdje ih čeka Inter u Minhenu.

”Srećni smo što smo u finalu Lige šampiona. Bilo nam je veoma važno da došemo do pobjede danas i do šanse da stignemo do finala. Arsenal je veoma dobar tim, sa brojnim sjajnim individualcima, sa velikim kvalitetom. Ali, milsim da smo bili bolji tim.” rekao je Žoao Neveš.

Imaju potrebno samopouzdanje i kvalitet da stignu do trofeja, smatra on.

”Nastavićemo ovako. Nastavićemo da radimo naporno, držaćemo se plana igre, Mislim da je to za nas najbolji način. To je naš fudbal, to je način na koji dolazimo do pobjede. Imamo dovoljno samopouzdanja da dođemo do trona.” podvukao je Žoao Neveš.

Registrujte se uz promo kod SPORT, preuzmite bonus i kladite se na najbolju sportsku ponudu klikom OVDJE.