"REDSI" U ČETVRTOJ RUNDI: Liverpul rutinski protiv “tobdžija”

Fudbaleri Liverpula večeras su u gostima savladali Arsenal rezultatom – 0:2, u okviru FA Kupa i plasirali se u četvrtu rundu takmičenja.

Prvo poluvrijeme je proteklo apsolutno u znaku Arsenala, gotovo svaki napad je bio ozbiljna šansa za gol, ali nisu imali sreće.

U finišu prvog poluvremena “redsi” su iz sjajne kontre pogodili prečku ali ostalo je 0:0.

Drugo poluvrijeme je bilo kompetitivno, ali dosta slabija pretstava Arsenala ali i mnogo bolja gostiju. Tek u 80. minutu nakon centaršuta Kivijor je poslao loptu u svoju mrežu i to je 0:1 za Liverpul.

Uslijedili su ubrzani napadi igrača Arsenala, totalna ofanziva iz koje se izrodila nova kontra Klopovih izabranika nakon kojeg je Diaz riješio pobjednika meča pogodivši za 0:2.