LIVERPUL 'LAKŠI' ZA 8.5 MILIONA FUNTI: Darvin Nunjez skupo košta klub sa Enfilda

Urugvajski napadač Liverpula Darvin Nunjez svojim nastupom protiv Mančester sitija ‘izbio’ je 8.5 miliona funti iz klupske kase.

Nunjez je mogao i bolje da odigra u derbiju kola Premijer lige protiv Mančester sitija na ‘Etihadu’, ali na kraju će ostati upamćen samo po verbalnom sukobu sa trenerom ‘građana’ Pepom Gvardiolom nakon utakmice.

Bilo kako bilo, on je upisao svoj 60. nastup za Liverpul, pa je tako aktivirana ugovorna klauzula kojom je klub za Enfilda dužan da isplati Benfiki još 8.5 miliona funti na ime bonusa iz ugovora.

Njegov transfer iz Benfike koštao je 64. miliona funti, ali kroz određene bonuse iz ugovora može da naraste i do 85. miliona.

Liverpul je platio 4.3 miliona nakon 10. njegovog nastupa, a ostatak zavisi od njegovog individualnog učinka tokom ugovora.

8 Komentara

    Laksi laksi … hahahhaha

    Neka. Tako i treba.

    Ko im je kriv…

    Šteta što se ovo desilo.

    Neka mu odbiju od plate.

    Hahaha. Desava se svima

    Ima se moze se

    Sto fulirani su…Sta je to za njih

Komentarisanje nije dozvoljeno.