Luis Enrike nezadovoljan: Zaslužili smo više

Trener PSŽ-a Luis Enrike bio je vidno nezadovoljan nakon poraza u velikom derbiju Francuske od ekipe Olimpik Marseja.

Ovo je bio prvi poraz za Parižane ove sezone, nakon što je do sada tim upisao šest uzastopnih pobjeda u svim takmičenjima.

”Nijesmo navikli da gubimo. Večeras smo odigrali dobru utakmicu. Meč je bio veoma napet. Zaslužili smo više.” rekao je Luis Enrike.

Španski stručnjak je naglasio i da ovaj kiks ne bi smio da uzdrma ekipu.

”Moram da analiziram utakmicu kako bih razumio šta se dogodilo. Mislim da nam je mnogo stvari pošlo za rukom, imali smo šanse da postignemo gol. Poraz u „Le Klasiku“ je uvijek težak, ali ovo je tim šampiona. Moramo da nastavimo dalje i da se pripremimo za sljedeće utakmice na najbolji mogući način.” podvukao je Luis Enrike.

Registrujte se klikom OVDJE i pratite svoju omiljenu ponudu na jednom mjestu.

Standings provided by Sofascore