Trener PSŽ-a Luis Enrike govorio je poslije trijumfa nad Real Sosjedadom u okviru prvog meča 1/8 finala Lige šampiona.
Parižani su slavili sa 2:0 golovima Mbapea i Barkole, a trener ekipe sa Parka prinčeva priznaje da nije zadovoljan partijom njegovih izabranika u prvih 45 minuta.
”Umjesto da igramo našu tipičnu igru, sa velikim posjedom lopte i pravljenjem pritiska na protivniku, povukli smo se na svoj dio i stvorili sebi problem. To se dešavalo tokom cijelog prvog poluvremena. Ali uspjeli smo da preokrenemo stvari u drugom poluvremenu. Stekli smo samopouzdanje u veoma komplikovanom meču. Mislim da je iza nas najteže prvo poluvrijeme u sezoni.” rekao je Luis Enrike.
Paris win the first leg in the round of 16 of the @ChampionsLeague. ✅
— Paris Saint-Germain (@PSG_English) February 14, 2024
See you on Tuesday, March 5th in San Sebastian for the return leg. 🔜
THIS IS PARIS ❤️💙#PSGRSO I #UCL pic.twitter.com/76LkcojQgi


