LUIS ENRIKE: Prvo poluvrijeme je bilo najteže u sezoni

Trener PSŽ-a Luis Enrike govorio je poslije trijumfa nad Real Sosjedadom u okviru prvog meča 1/8 finala Lige šampiona.

Parižani su slavili sa 2:0 golovima Mbapea i Barkole, a trener ekipe sa Parka prinčeva priznaje da nije zadovoljan partijom njegovih izabranika u prvih 45 minuta.

”Umjesto da igramo našu tipičnu igru, sa velikim posjedom lopte i pravljenjem pritiska na protivniku, povukli smo se na svoj dio i stvorili sebi problem. To se dešavalo tokom cijelog prvog poluvremena. Ali uspjeli smo da preokrenemo stvari u drugom poluvremenu. Stekli smo samopouzdanje u veoma komplikovanom meču. Mislim da je iza nas najteže prvo poluvrijeme u sezoni.” rekao je Luis Enrike.