Veliki fudbalski talenat, Majls Luis-Skeli, produžio je ugovor sa ekipom Arsenala, objavio je klub.
Ovaj osamnaestogodišnjak potpisao je novi ugovor sa tobžijama, koji če biti na snazi do 2030. godine.
Luis-Skeli je u svojoj prvoj sezoni u Premijer ligi upisao 39 utakmica, a svoj prvi gol je postigao u pobjedi protiv Mančester junajteda.
Myles Lewis-Skelly ⏪📸#UCL pic.twitter.com/WthzpPYZRU
— UEFA Champions League (@ChampionsLeague) June 26, 2025
”Veoma sam srećan i ponosan. Znam da su ovo jednostavne riječi, ali one odslikavaju kako se osjećam u vezi sa ovim klubom. Ja sam veliki navijač Arsenala i za mene je sve ovo ostvarenje snova. Imam godine pred sobom i ako uspijem da ostanem skroman i dobra osoba, to je za mene najvažnije. Tokom prošle sezone sam stekao mnogo iskustva i iz pozitivnih momenata, ali i iz grešaka. Definitivno sam spreman za novu sezonu. Samo želim da nastavim da učim i napredujem. Želim da osvojim sve! Želim da osvajam trofeje, ali i da ostanem osoba koja uči i ostaje skromna.” rekao je Majls Luis-Skeli.
Stigao je i da upiše svoj prvi nastup i za reprezentaciju Engleske na utakmici kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo.
Registrujte se uz promo kod SPORT, preuzmite bonus i kladite se na najbolju sportsku ponudu klikom OVDJE.


