Trener Betisa, Manuel Pelegrini, otkrio je da Antoni želi da se vrati u Andaluziju i ponovo navuče zeleno-bijeli dres.
Ekipa Betisa je tokom ljeta dovela sedam novih fudbalera. Stigli su Nelson Deosa, Natan, Rodrigo Rikelme, Gonzalo Petit, Valentin Gomez, Žunior Firpo i Pau Lopez.
Ipak, iskusni strateg Manuel Pelegrini ne želi da se tu zaustavi i nada se da će uspjeti da vrati prošloseznskog heroja – Antonija.
🚨🟢 Manuel Pellegrini, en la rueda de prensa del @RealBetis:
— Zona Mixta (@ZonaMixta__) August 21, 2025
🗣️ “NO he hablado con Antony. Todos queremos que vuelva y él seguramente también quiera, pero todo depende del Manchester”.#ZonaMixta pic.twitter.com/9SdPeZB3t3
Prošle sezone je Brazilac igrao na pozajmici za zeleno-bijele, veoma dobro. Postigao je pet golova na 17 mečeva u Primeri, uz dvije asistencije, pa se Pelegrini nada da bi Antoni mogao da se vrati.
”Nijesam pričao sa njim. Znam samo da je bio veoma srećan i da bi sigurno volio da se vrati. Međutim, Junajted sve drži u svojim rukama, oni su ti koji će donijeti konačnu odluku.” rekao je Manuel Pelegrini.
Registrujte se uz promo kod SPORT, preuzmite bonus i kladite se na najbolju sportsku ponudu klikom OVDJE.


