Fudbaler Crvene zvezde Marko Arnautović govorio je za medije uoči duela protiv Seltika.
Arnautović se nada da će utakmica protiv Seltika biti odigrana pred punim tribinama. Prvo se osvrnuo na “vječiti” derbi, gdje je Crvena zvezda savladala Partizan sa 2:1.
”Pobjeda u derbiju nam je donijela dodatno samopouzdanje i motiv, ali dobro znamo da nema vremena za odmor jer nas očekuje utakmica protiv Seltika. Važno je da dobro počnemo takmičenje u Ligi Evrope. Biće to duel u kojem će odlučivati detalji i zato nam je potrebna podrška sa tribina kao nikada do sada.” rekao je Marko Arnautović.
Marko Arnautović jedan je od nas!
— FK Crvena zvezda (@crvenazvezdafk) July 26, 2025
🔴⚪️ #fkcz pic.twitter.com/rIj3q8LAjh
Pozvao je navijače da ispune ‘Marakanu‘.
”Marakana je uvijek bila jedan od najvećih Zvezdinih aduta i siguran sam da zajedno možemo da stvorimo atmosferu koja će nas nositi do pobjede. Uvijek sam imao želju da na punoj Marakani igram takve mečeve, zato jedva čekam da utakmica počne i da vidim naše navijače u velikom broju na tribinama.” podvukao je Marko Arnautović.
Registrujte se klikom OVDJE i pratite svoju omiljenu ponudu na jednom mjestu.


