Fudbaler Borusije Dortmund Mats Humels sumirao je utiske nakon velikog trijumfa u ‘gradu mode’ nad Milanom rezultatom 1:3.
Ovom pobjedom ‘milioneri‘ su kolo prije kraja grupne faze obezbijedili plasman u nokaut fazu.
”Bila je ovo sjajna noć, srećan sam što smo uspjeli da se plasiramo dalje. Kada ekipa igra dobro, lakše je i individualno. Sada želimo da osvojimo prvo mjesto u grupi i da izbjegnemo najbolje timove kao rivale u narednoj rundi. Ne želimo da ispadnemo već na prvom koraku.” rekao je fudbaler Dortmunda Mats Humels.


