UGOVOR DO 2026: Mendi karijeru nastavlja u Al Ahliju

Edoar Mendi, seneglaski golman, novo je pojačanje Al Ahlija.

Ovaj 31-godišnji reprezentativac Senegala je bio u Čelsiju od 2020. godine i sa tim klubom je osvojio Ligu šampiona 2021. godine.

“Lav iz Terange čuvaće naš gol”, piše u saopštenju Al Ahlija, koji je tri puta bio šampion svoje zemlje, posljednji put u sezoni 2016-2017.

Kako inostrani mediji javljaju iskusni golman potpisao je ugovor do 2026. godine, a u Saudijskoj Arabiji zarađivaće 20 miliona eura po sezoni.