Mikel Arteta: I dalje smo na dobrom mjestu

Menadžer Arsenala Mikel Arteta je očigledno razočaran, ali pokušava da smiri navijače i svoje fudbalere nakon šokantnog poraza od Bornmuta u Premijer ligi.

Londonske Tobdžije su na svom Emitejtsu drugu sezonu uzastopno izgubili od Bornmuta identičnim rezultatom, 1:2.

To je čak treći poraz Arsenal u posljednje četiri utakmice nakon izgubljenog finala Liga kupa od Mančester Sitija i neočekivane eliminacije iz FA kupa od drugoligaša Sautemptona.

„Razočaravajuće. Ovo je snažan udarac u lice i sada je stvar u tome kako ćemo reagovati. Oni su sa razlogom ekipa koja nije izgubila 11 utakmica, mnogo toga su uradili dobro.„ rekao je Mikel Arteta.

Tobdžije u srijedu očekuje revanš četvrtfinala Lige šampiona protiv Sportinga, a onda i nastavak šampionske trke sa Mančester Sitijem u Premijer ligi.

„Predstoji nam velika nedjelja. Mnogo toga je u igri. I dalje smo u dobroj poziciji u oba takmičenja.“ zaključio je Mikel Arteta.

REGISTRUJTE SE i pratite svoju omiljenu ponudu na jednom mjestu.

Standings provided by Sofascore