Menadžer Arsenala Mikel Arteta je očigledno razočaran, ali pokušava da smiri navijače i svoje fudbalere nakon šokantnog poraza od Bornmuta u Premijer ligi.
Londonske Tobdžije su na svom Emitejtsu drugu sezonu uzastopno izgubili od Bornmuta identičnim rezultatom, 1:2.
To je čak treći poraz Arsenal u posljednje četiri utakmice nakon izgubljenog finala Liga kupa od Mančester Sitija i neočekivane eliminacije iz FA kupa od drugoligaša Sautemptona.
„Razočaravajuće. Ovo je snažan udarac u lice i sada je stvar u tome kako ćemo reagovati. Oni su sa razlogom ekipa koja nije izgubila 11 utakmica, mnogo toga su uradili dobro.„ rekao je Mikel Arteta.
🗣️ Mikel Arteta: “We need everybody fit and available. The ones that that are not involved that are big and important players, we need them immediately.” ❌🤕 pic.twitter.com/NhhUbCsljD
— DailyAFC (@DailyAFC) April 11, 2026
Tobdžije u srijedu očekuje revanš četvrtfinala Lige šampiona protiv Sportinga, a onda i nastavak šampionske trke sa Mančester Sitijem u Premijer ligi.
„Predstoji nam velika nedjelja. Mnogo toga je u igri. I dalje smo u dobroj poziciji u oba takmičenja.“ zaključio je Mikel Arteta.
REGISTRUJTE SE i pratite svoju omiljenu ponudu na jednom mjestu.


