Publika u Podgorici sinoć je aplauzima uz ovacije dočekala najboljeg fudbalera svijeta za 2018. godinu, Luku Modrića, koji je nakon meč bio pun utisaka.
Crna Gora je kvalifikacije za Mundijal završila sa skorom od tri pobjede i pet poraza, iako je na jučerašnjoj utakmici protiv 11. selekcije na FIFA rang listi zaslužila da ostane neporažena, Hrvatska je kaznila greške naše selekcije i došla do nova tri boda (3:2), kojima je zaokružila najuspješnije kvalifikacije u istoriji ove selekcije.
Poseban meč bio je i za Luku Modrića koji je u glavnom gradu Crne Gore upisao svoj 194. nastup u dresu reprezentacije i trenutno je na petom mjestu na listi igrača sa najviše utakmica u nacionalnom timu.
Lionel Mesi je na trećoj poziciji sa dvije utakmice više, dok je na vrhu liste Kristijano Ronaldo sa 226 odigranih mečeva.

Fudbaler Milana se nakon meča zahvalio crnogorskim navijačima na gostoprimstvu i istakao da je naš nacionalni tim mogao da osvoji više bodova u kvalifikacijama koje su završili sa devet, što “sokole” pozicionira na četvrtu poziciji grupe L iza Hrvatske, Češke i Farskih Ostrva.
“Od srca im mogu zahvaliti. Odličan je bio ambijent na stadionu. Možda je Crna Gora zaslužila i više bodova u ovim kvalifikacijama. Imaju novog selektora, sigurno da će napredovati kao ekipa. Ima dosta mladih, kvalitetnih igrača i želim im sve najbolje u budućnosti”, rekao je Luka Modrić.
REGISTRUJTE SE i pratite svoju omiljenu ponudu na jednom mjestu.
Nije navikao na skandiranja gostujućih navijača, pa je pri ulasku na Gradski stadion u Podgorici doživio prijatno iznenađenje.
“Bilo mi je da se naježim, doživio sam to na dosta stadiona, uvijek je lijepo, ali kada te publika u susjednoj državi ovako dočeka, to je nešto posebno”.
Pročitajte i ovo: Jovetić: Morali smo da sačuvamo makar remi; Janković: Dali smo sve od sebe



Jakov
Najbolji!
Sinisa
Dobri suu