Nakon što je po završetku jesnjeg dijela prvenstva potvrdio dolazak lijevog beka Marka Vučića, barski Mornar nastavio je da pojačava posljednju liniju.
Novi igrač barskog tima od danas je i Aleksandar Milić.
Milić je bio član Koma, a igrao je i za Grbalj, Petrovac i Zetu. Ima i internacionalno iskustvo pošto je nastupao za Ljapi iz Podujeva, te moldavski Milsami.
Trener barskog sastava, Zoran Đurašković, najavio je da će u klub stići i krilni igrač.
“U pregovorima smo sa par igrača. Vjerujem da ćemo i to pitanje riješiti vrlo brzo. Angažovaćemo i špica ukoliko se pojavi kvalitetno rešenje”, kazao je Đurašković.
Mornar će pripreme početi 12. januara.
Registrujte se uz promo kod SPORT, preuzmite bonus i kladite se na najbolju sportsku ponudu klikom OVDJE.


