Mornar pojačao posljednju liniju

Nakon što je po završetku jesnjeg dijela prvenstva potvrdio dolazak lijevog beka Marka Vučića, barski Mornar nastavio je da pojačava posljednju liniju.

Novi igrač barskog tima od danas je i Aleksandar Milić.

Milić je bio član Koma, a igrao je i za Grbalj, Petrovac i Zetu. Ima i internacionalno iskustvo pošto je nastupao za Ljapi iz Podujeva, te moldavski Milsami.

Trener barskog sastava, Zoran Đurašković, najavio je da će u klub stići i krilni igrač.

“U pregovorima smo sa par igrača. Vjerujem da ćemo i to pitanje riješiti vrlo brzo. Angažovaćemo i špica ukoliko se pojavi kvalitetno rešenje”, kazao je Đurašković.

Mornar će pripreme početi 12. januara.

Registrujte se uz promo kod SPORT, preuzmite bonus i kladite se na najbolju sportsku ponudu klikom OVDJE.