Mlađa omladinska reprezentacija Crne Gore doživjela je drugi poraz od Izraela, u prijateljskom meču koji je odigran u Podgorici.
Poslije poraza od 4:2 u prvom meču, naši omladinci danas su izgubili rezultatom 3:0.
Izrael je poveo autogolom Stefana Delića u devetom minutu, da bi u nastavku Noam Koen i Adam Grimberg ovjerili trijumf svoje ekipe
“Naša veoma loša partija, bili smo nemoćni u ovoj utakmici. Zabrinut sam onim što sam vidio u ove dvije utakmice, pogotovo u ovoj drugoj. U fizičkom i tehničko-taktičkom smislu dosta zaostajemo za rivalima kao što je Izrael. Momcima i nama u stručnom štabu predstoji dosta napornog rada u narednom periodu, da bismo došli na adekvatni nivo kvaliteta. A daleko smo od nivoa na kojem mislimo da jesmo. Izrael je pokazao da je u ovom trenutku mnogo bolja selekcija”, rekao je selektor Nenad Vukčević.
Registrujte se uz promo kod SPORT, preuzmite bonus i kladite se na najbolju sportsku ponudu klikom OVDJE.


