BUKARI: Znao sam da je gol regularan

Osman Bukari, strijelac jedinog gola za Crvenu zvezdu na ‘Etihadu’ protiv šampiona Evrope, sumirao je utiske nakon utakmice.

Bukari je postigao gol u finišu prvog poluvremena za šokatnih 0:1 poslije prvih 45. minuta.

”Znao sam je je pogodak bio regularan, međutim, čekala se odluka VAR sobe. Osjetio se u tom trenutku i veliki pritisak, iako sam bio ubijeđen da će sudija pokazati na centar. Pogodio sam, očekivalo se od nas da u nastavku sačuvamo prednost, iako je pritisak Mančester sitija bio i do gola veliki.” rekao je Osman.

I poslije utakmice njegov izraz lica bio je zadovoljan kada se spomene njegov gol.

”Sve je moguće u životu. Potrebna je vjera u ono što radite. Čekao sam ovaj trenutak u karijeri i napokon zaslužio da se to i dogodi, zato sam srećan.” zaključio je Osman.