PARTIZAN PORAZIO VOJVODINU: Meningov pogodak za ubjedljivu pobjedu

Nakon remija u Bačkoj Topoli Partizan je danas uspio da savlada Vojvodinu u derbiju kola rezultatom 2:1.

Odlična igra crno-bijelih obradovala je navijače, a posebno ih raduje ono što strani igrači pokazuju na terenu.

Bibars Natho je upisao dvije asistencije, a pogađali su Saldanja u 47. i Kvinsi Menig u 74. minutu.

Prvo poluvrijeme prošlo je bez golova, Partizan je jako napao Vojvodinu još od samog početka kako bi iskoristio njihovu slabost što su ispali iz Evrope, ali uprkos tome propuštili su nekoliko dobrih prilika.

Ekipa Vojvodine u prvom poluvremenu imala je samo jednu priliku, i nisu uspijeli da ugroze gol koji je čuvao Jovanović.

Crno-bijeli su već na početku drugog poluvremena znali šta rade. Odlična asistencija Nathoa za Saldanju rezultirala je golom.

Nastavili su crno-bijeli u istom ritmu, a u 74. minutu trud im se isplatio. Natho je dodao Meningu koji je povećao prednost i postavio konačan rezultat 2:0.

Vojvodina nakon toga nije imala ni šansu. Partizan je zasluženo slavio.

U narednom kolu Partizan dočekuje Radnički iz Niša, dok Vojvodina gostuje Napretku u Kruševcu.