Pionirska selekcija Crne Gore osvojila je drugo mjesto na Memorijalnom turniru ,,Josip Škija Katalinski“.
U meču za prvo mjesto tim Minje Ljumovića izgubio je od selekcije Beograda sa 3:1.
Crna Gora je povela u 17. minutu, kada je Nikola Vukoje lijepo pogodio suprotni ugao gola rivala.
Ipak, protivnik je uspio da odgovori i da dođe do pobjede golovima Uroša Kikića, Luke Timotijevića i Lazara Perića.
“Prvo poluvijeme odigrali smo nešto bolje u odnosu na prvi meč, poveli sa 1:0 i stvorili nekoliko zicera. Ubrzo je uslijedila kazna za sve neiskorišćene šanse, nakon jednog prekida i individualne greške, Beograd je došao do izjednačenja. Drugo poluvrijeme je za zaborav, mnogo grešaka u veznom redu i zadnjoj liniji uslovilo je da primimo još dva gola i potpuno promijenimo smjer utakmice u korist rivala. Zabrinjavajuće je da nismo imali nikakvu reakciju nakon primljenih golova, gdje nismo uspjeli ni da ugrozimo gol rivala. Prvenstveno moramo poraditi na ponašanju dječaka, na odnosu prema dresu reprezentacije, pa tek onda na tehničko-taktičkom aspektu”, kazao je selektor Minja Ljumović.
REGISTRUJTE SE uz promo kod SPORT i prva doza bonusa dolazi odmah nakon toga!


