Pionirska reprezentacija Crne Gore sa dva poraza završila je nastup na međunarodnom turniru ,,Josip Katalinski Škija“ u Zenici.
Reprezentacija Crne Gore do 15 godina poražena je danas od selekcije Sarajeva sa 2:0.
Bio je ovo drugi poraz u Zenici za ekipu Vladana Savića, koja je u prvom susretu poražena od Bosne i Hercegovine sa 2:1.
“Jako loša utakmica za nas, bili smo totalno nemoćni, nismo imali energije, a samim tim ni agresiju ni igru. Meč smo počeli sa momcima koji su manje igrali i za koje smo računali da će unijeti svježinu, dok su u nastavku šansu dobili i ostali, kako bi svi imali svoju šansu, a ujedno i kako bismo vidjeli na koga možemo u budućnosti da računamo. Međutim, nismo imali snage da budemo na adekvatnom nivou i pariramo protivniku”, kazao je selektor Vladan Savić za zvanični sajt FSCG.
Crna Gora je ovaj susret odigrala u sastavu:
Vujisić, Ivanović (od 41. Vojinović), Rastoder, Drobnjak (od 51. Čolović), Jovanović (od 67. Popović), Milić (od 41. Vešović), Ademović (od 51. Radusinović), Radović (od 41. Ivanović), Turković (od 41. Tanjević), Šćepanović, Radonjić (od 73. Novaković).
Pročitajte i ovo: Kadeti saznali protivnike na Mundijalu u Kataru


