Trener Totenhema Angelos Postekoglu, nakon jučerašnjeg poraza od Aston Vile, izjavio je da da je zadovoljan igrom svog tima.
Ovo je bio treći uzastopni poraz Totenhema u Premijer ligi, ali Postekoglu kaže: “Nema frustracije. Igrali smo dobro i ja kao menadžer samo to mogu da tražim. Ponekad ishod nije onakav kakav želiš, ali kao menadžer želim da moji igrači budu posvećeni onome što pokušavamo da uradimo, a oni su bili u potpunosti posvećeni. Nekog drugog dana bismo lako pobijedili sa nekoliko golova razlike, ali ovo je bila savršena kombinacija dobrog dana za golmana i stativa koje su se ispriječile. Igrači su odigrali fantastičnu fudbalsku utakmicu i to je sve što ja mogu da tražim. Razočaran sam rezultatom zbog navijača i igrača, ali svime ostalim sam zadovoljan.”
Totenhem se nakon ovog poraza našao na petom mjestu i ima 26 bodova, četiri manje od Arsenala koji je na vrhu tabele.


