POSTEKOGLU: Razočaran sam rezultatom zbog navijača i igrača, ali svim ostalim sam zadovoljan

Trener Totenhema Angelos Postekoglu, nakon jučerašnjeg poraza od Aston Vile, izjavio je da da je zadovoljan igrom svog tima.

Ovo je bio treći uzastopni poraz Totenhema u Premijer ligi, ali Postekoglu kaže: “Nema frustracije. Igrali smo dobro i ja kao menadžer samo to mogu da tražim. Ponekad ishod nije onakav kakav želiš, ali kao menadžer želim da moji igrači budu posvećeni onome što pokušavamo da uradimo, a oni su bili u potpunosti posvećeni. Nekog drugog dana bismo lako pobijedili sa nekoliko golova razlike, ali ovo je bila savršena kombinacija dobrog dana za golmana i stativa koje su se ispriječile. Igrači su odigrali fantastičnu fudbalsku utakmicu i to je sve što ja mogu da tražim. Razočaran sam rezultatom zbog navijača i igrača, ali svime ostalim sam zadovoljan.”

Totenhem se nakon ovog poraza našao na petom mjestu i ima 26 bodova, četiri manje od Arsenala koji je na vrhu tabele.