Crnogorski fudbaleri evrogolovima vode Vojvodinu ka Evropi (VIDEO)

Potencijalni crnogorski reprezentativci Vukan Savićević i Andrija Radulović postigli su efektne pogotke protiv Napretka u 35. kolu Superlige Srbije.

Vojvodina je savladala Napredak u Novom Sadu rezultatom 5:0, a najljepše golovo na meču postigli su povremeni reprezentativci Crne Gore.

Ivanović je doveo domaćina u vođstvo u 17. minutu da bi Andrija Radulović 13 minuta kasnije oprobao šut sa 20 metara.

Na putu do gola lopta je zakačila nekog od protivničkih fudbalera i samo uljepšala pogodak.

Bio je ovo sedmi pogodak Radulovića koji je ove sezone zabilježio i devet asistencija.

Registrujte se uz promo kod SPORT, preuzmite bonus i kladite se na najbolju sportsku ponudu klikom OVDJE.

Nedavno je trener Crvena zvezde najavio da cijeni njegove kvalitete pa bi već ovog ljeta mogli da vidimo potencijalni povratak crnogorskog krilnog napadača u redove aktuelnog šampiona Srbije.

Seid Korać je poslije kornera u osam minuta kasnije povisio na 3:0, da bi u sudijskoj nadoknadi Radulović lijepo odložio loptu do Savićevića koji je plasirao u lijevi ugao protivničkog gola.

Bio je ovo prvi pogodak u sezoni za vezistu Vojvodine.

Konačan rezultat meča postavio je Zukić u 57. minutu.

Vojvodina će u narednom kolu igrati protiv Radničkog, a ovaj duel može biti odlučujući kada je borba za četvrtu poziciju u pitanju.

U međuvremenu Vojvodinu čeka i finale Kupa protiv Crvene zvezde, a ta utakmica je na programu 21. maja.