Menadžer Totenhema Roberto de Zerbi kaže da nije bolji trener od svojih prethodnika.
Italijan je treći šef struke Totenhema ove sezone, nakon Tomasa Franka i Igora Tudora, koji je na toj poziciji proveo samo 44 dana.
“Siguran sam u nivo igrača jer sam bio veoma, veoma blizu toga da mnoge od njih dovedem u svoje bivše timove. Mislim da nijesam bolji od Franka ili Tudora jer ih smatram veoma dobrim trenerima”, rekao je De Zerbi i dodao:
New Spurs head coach Roberto de Zerbi says he isn't a better manager than his predecessors at the club this season. pic.twitter.com/0iRZDwLpyB
— Match of the Day (@BBCMOTD) April 10, 2026
“Trudim se da iskoristim svoj stil, karakter, ličnost i snagu kako bismo postigli naš cilj, što je sada najvažniji dio”.
Totenhem još nema pobjedu u Premijer ligi ove godine, a samo dve od oktobra 2025. U međuvremenu su eliminisani iz Lige šampiona od Atletika.
Od 1950. Spursi su proveli samo jednu sezonu, 1977/78, van elite.
REGISTRUJTE SE i pratite svoju omiljenu ponudu na jednom mjestu.


