Rodrigo Rikelme napustio 'jorgandžije'

Dosadašnji fudbaler Atletiko Madrida, Rodrigo Rikelme, napustio je klub iz Madrida i preselio se u redove Betisa.

Rodrigo Rikelme potpisao je ugovor na pet godina sa ekipom iz Andaluzije.

Madridski klub nije naveo finansijske detalje ugovora Rodriga Rikelmea, koji je prošao mlade selekcije kluba.

Španski mediji prenijeli su da je Betis platio gotovo 25 miliona evra za Rikelmea.

Klub iz Sevilje traži zamjenu za Hesusa Rodrigesa, koji je prešao u Komo.

Registrujte se uz promo kod SPORT, preuzmite bonus i kladite se na najbolju sportsku ponudu klikom OVDJE.