Salah šokirao navijače: Želim da osvojim Premijer ligu jer…

Mohamed Salah strpljivo je ćutao o nastavku svoje karijere, a priliku da razočara navijače Liverpula iskoristio je baš za vrijeme novogodišnjih praznika, kada ih je šokirao jednom izjavom.

Jedan od najboljih fudbalera u istoriji „redsa“ i miljenik najmlađih generacija navijača kluba sa „Enfilda“ otkrio je u intervjuu za „Sky Sport“ da mu je ovo… posljednja sezona u klubu.

„Jako želim da osvojim Premijer ligu ove sezone jer mi je ovo posljednja sezona u klubu“, rekao je Mohamed Salah, koji ove sezone igra u nestvarnoj formi.

„Želim da poklonim gradu nešto posebno“, dodao je i uputio na to da neće produžiti ugovor sa Liverpulom u koji je došao 2017. godine iz Rome i, do danas, postigao 231 gol uz 105 asistencija na 375 utakmica u kultnoj crvenoj opremi.

Ove sezone igra bolje nego ikada, Novu godinu je dočekao sa 20 pogodaka i 17 asistencija na 26 utakmica.

Ne tako davno izašao je pred novinare i rekao da mu niko iz kluba nije ponudio novi ugovor tako da je realno da ode na kraju sezone, što je iz temelja uzdrmalo „Enfild“ i navelo ljude iz fonda „FSG“ da reaguju ponudom koja nikad nije bila javna, ali je za to izgleda bilo prekasno…

Poznato je i da ga bogati klubovi iz Saudijske Arabije već godinu „jure“ u namjeri da ga dovedu u Saudi Pro ligu.

Registrujte se uz promo kod SPORT, preuzmite bonus i kladite se na najbolju sportsku ponudu klikom OVDJE.

Egipćaninu je ovo osma sezona na Enfildu. Za to vrijeme osvojio je isto toliko trofeja, uključujući Ligu šampiona (2019) i Premijer ligu (2020).