Maša Tomašević imaće šansu da zaigra u šampionatu Italije
Potpisivanje ugovora sa Interom velika je stvar za Mašu Tomašević, koja je ipak svjesna da će morati mnogo da radi, kako bi napravila uspješnu karijeru.
Najtalentovanija crnogorska fudbalerka je prije dva dana stavila potpis na vjernost “neroazurima”.
“Ponosna sam što sam u velikom klubu, ali istovremeno i svjesna da je ovo samo početak. Na novom sam početku, moram mnogo da radim i da se trudim kako bih došla do onoga što želim”, rekla je Maša za klupski sajt podgoričkog kluba.
I prije potpisivanja ugovora, imala je šansu da zaigra u kontrolnim mečevima u dresu Intera.
Registrujte se uz promo kod SPORT, preuzmite bonus i kladite se na najbolju sportsku ponudu klikom OVDJE.
“Odlično sam prihvaćena, zadovoljna sam sa svim do sada, pogotovo što se tiče terena – imam dobru komunikaciju sa saigračicama, svi mi daju podršku, atmosfera je lijepa… Naravno, tempo i intezitet treninga i utakmica je mnogo jači nego kao kod nas što mi se dopalo. Međutim, to sam očekivala, bila sam spremna i mislim da sam odlično odgovorila tom zadatku”, ističe Maša.
Nije zaboravila bivši klub od kojeg se oprostila titulom prošle sezone.
“Budućnost i naravno moj trener Dušan Globarević su mi uvijek bili podrška, kako meni, tako i ostalim igračicama. ŽFK Budućnost je, po mom mišljenju, jedino pravo mjesto u Crnoj Gori za dobar fudbalski razvitak djevojčica i djevojaka”, jasna je Maša.
Upravo je pehar prvaka Crne Gore bio najljepši mogući oproštaj od dresa “plavih”.
“Titula je nešto što sam dugo željela i sanjala, a dodatno je uljepšan taj istorijski trenutak jer sam bila kapiten tima. Drago mi je što smo napokon uspjele da pokažemo i dokažemo da smo nabolji ženski klub u državi i nadam se da će se niz titula samo nastaviti”, sa optimizmom gleda na vrijeme koje dolazi.
Pročitajte i ovo: Mornar predstavio tim: 10 novajlija povratak Nemanje Vranješa, čeka se Uroš Luković


