Fudbalski klub Valensija večeras će igrati zaostalu utakmicu 12. kola španske La Lige protiv Real Madrida, a na “Mestalji” će danas biti predstavljeno novo pojačanje “slijepih miševa”.
U pitanju je nekadašnji napadač Partizana, Umar Sadik koji je od 2020. godine u Španiji.
Do 2022. godine nosio je dres Almerije, da bi nakon dvije godine u Andaluziji za 18 miliona prešao u Real Sosijedad.
🚨🦇 Medical today for Umar Sadiq as new Valencia player, joining on loan with buy option clause from Real Sociedad.
— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) January 3, 2025
Deal sealed. 🇳🇬 pic.twitter.com/oUy6YDIHhW
Registrujte se uz promo kod SPORT, preuzmite bonus i kladite se na najbolju sportsku ponudu klikom OVDJE.
U klubu sa San Sebastijana je propustio veliki broj mečeva zbog povrede, a ove sezone odigrao je 11 utakmica i zabilježio jednu asistenciju.
Na “Mestalji” vjeruju da bi nekadašnji napadač Rome i Partizana mogao da pomogne klubu u borbi za opstanak.
Valensija je trenutno na 19. poziciji na tabelki sa svega 12 osvojenih bodova.
Pročitajte i ovo: ATP Brizbejn: Dimitrov na dva koraka do odbrane titule, Francuz čeka Đokovića


