Nekadašnji napadač Partizana stiže u Valensiju

Fudbalski klub Valensija večeras će igrati zaostalu utakmicu 12. kola španske La Lige protiv Real Madrida, a na “Mestalji” će danas biti predstavljeno novo pojačanje “slijepih miševa”.

U pitanju je nekadašnji napadač Partizana, Umar Sadik koji je od 2020. godine u Španiji.

Do 2022. godine nosio je dres Almerije, da bi nakon dvije godine u Andaluziji za 18 miliona prešao u Real Sosijedad.

Registrujte se uz promo kod SPORT, preuzmite bonus i kladite se na najbolju sportsku ponudu klikom OVDJE.

U klubu sa San Sebastijana je propustio veliki broj mečeva zbog povrede, a ove sezone odigrao je 11 utakmica i zabilježio jednu asistenciju.

Na “Mestalji” vjeruju da bi nekadašnji napadač Rome i Partizana mogao da pomogne klubu u borbi za opstanak.

Valensija je trenutno na 19. poziciji na tabelki sa svega 12 osvojenih bodova.

Pročitajte i ovo: ATP Brizbejn: Dimitrov na dva koraka do odbrane titule, Francuz čeka Đokovića