Viljareal iz Đirone otišao sa tri boda!

Fudbaleri Viljareala uspjeli su da urade ono što je do sada samo Real Madridu uspjelo – savladali su Đironu u gostima rezultatom 1:0.

Gosti su znali šta rade od početka meča, samo su napredovali kako je vrijeme odmicalo, a do vođstva su stigli tek u drugom poluvremenu.

Sjajno je Traore u 59. minutu reagovao nakon asistencije Gedeza, ali je Đirona nakon toga jako krenula u napad.

Sve je bilo uzalud domaćinima, dobro se branio Viljareal i odnio tri boda, ali i spriječio Đironu da zauzme drugo mjesto na tabeli La Lige i tako stane ispred Barselone.

Nervoza u domaćoj ekipi izašla je na vidjelo kada je sudija svirao pet minuta dodatne igre, protestovali su, ali uzalud.

Ipak, ništa se značajno nije dogodilo ni u tom periodu.