Vitinja 'oladio' Real: Lijepo mi je u Parizu

Omaleni vezista PSŽ-a i reprezentativac Portugala, Vitinja, izjavio je da ne želi da pojača ekipu Real Madrida.

Portugalskog vezistu su mediji počeli da spajaju sa Realom, ali je on stavio jasno do znanja da nema namjeru da napušta PSŽ.

“Bilo bi glupo da odem. Ne mislim da je to dobro za mene. Osjećam se veoma lijepo ovdje u Parizu. Osjećam da me ljudi cijene i da sam zaslužio njihove simpatije. Dopada mi se ovdje, dopada se i mojoj porodici. A imamo fanstastičan tim i nevjerovatnog trenera”, vrlo je jasan Vitinja kada je odgovarao na konkretno pitanje o Realu.

A na pitanje o Saudijcima je još simpatičniji odgovor, posebno svima nama koji možemo samo da sanjamo o milionima.

“Hajde da ne budemo naivni. Više bih volio da imam stabilnu karijeru. Već zarađujem prilično dobro ovdje u Evropu, u velikom klubu. Ne bi me učinilo srećnijim kada bi imao dva ili tri puta veću platu”. podvukao je Vitinja.

REGISTRUJTE SE i pratite svoju omiljenu ponudu na jednom mjestu.