Omaleni vezista PSŽ-a i reprezentativac Portugala, Vitinja, izjavio je da ne želi da pojača ekipu Real Madrida.
Portugalskog vezistu su mediji počeli da spajaju sa Realom, ali je on stavio jasno do znanja da nema namjeru da napušta PSŽ.
“Bilo bi glupo da odem. Ne mislim da je to dobro za mene. Osjećam se veoma lijepo ovdje u Parizu. Osjećam da me ljudi cijene i da sam zaslužio njihove simpatije. Dopada mi se ovdje, dopada se i mojoj porodici. A imamo fanstastičan tim i nevjerovatnog trenera”, vrlo je jasan Vitinja kada je odgovarao na konkretno pitanje o Realu.
🚨 Vitinha 🇵🇹 : « Un transfert au Real Madrid cet été ? 𝗖𝗘 𝗦𝗘𝗥𝗔𝗜𝗧 𝗨𝗡𝗘 𝗘𝗥𝗥𝗘𝗨𝗥 𝗗𝗘 𝗣𝗔𝗥𝗧𝗜𝗥 𝗗𝗨 𝗣𝗦𝗚. ❌
— Actu Foot (@ActuFoot_) March 5, 2026
𝗝𝗘 𝗠𝗘 𝗦𝗘𝗡𝗦 𝗧𝗥𝗘̀𝗦 𝗕𝗜𝗘𝗡 𝗔𝗨 𝗣𝗦𝗚, 𝗝’𝗔𝗗𝗢𝗥𝗘 𝗘̂𝗧𝗥𝗘 𝗜𝗖𝗜 𝗘𝗧 𝗠𝗔 𝗙𝗔𝗠𝗜𝗟𝗟𝗘 𝗔𝗨𝗦𝗦𝗜 ! ❤️💙
Je ne pense pas que ce… pic.twitter.com/EgA5GK4jpe
A na pitanje o Saudijcima je još simpatičniji odgovor, posebno svima nama koji možemo samo da sanjamo o milionima.
“Hajde da ne budemo naivni. Više bih volio da imam stabilnu karijeru. Već zarađujem prilično dobro ovdje u Evropu, u velikom klubu. Ne bi me učinilo srećnijim kada bi imao dva ili tri puta veću platu”. podvukao je Vitinja.
REGISTRUJTE SE i pratite svoju omiljenu ponudu na jednom mjestu.


