Vladan Milojević: Idemo dalje

Trener Crvene zvezde Vladan Milojević sumirao je utiske nakon remija protiv Seltika u Beogradu u 1. kolu Lige Evrope.

Fudbaleri Crvene zvezde otvorili su nastup u ovogodišnjoj Ligi Evrope remijem protiv Seltika na stadionu “Rajko Mitić” – 1:1.

Strijelac pogotka za Crvenu zvezdu bio je Marko Arnautović u 65. minutu, a jedini gol za Seltik postigao je Keleči Ihenaćo.

”Falio je jedan gol. Nažalost, nijesmo uspjeli. Izašli smo iz nezgodne situacije gdje je Seltik ima dvije-tri šanse, ali smo primili gol. Uspjeli smo karakterom da se vratimo, dali smo jedan gol. Imao je Ivanić šansu, da je dao tada gol, bilo bi nam lakše. Ali to je fudbal. To je Liga Evrope. Seltik je dobra ekipa. Ono što mi je posebno drago, nijesu nas ni sa čim iznenadili. Morali smo na poluvremenu prinudne izmjene da pravimo, ali igrači koji su išli dali su svoj maksimum. Idemo dalje.” rekao je Vladan Milojević.

Potom je govorio o tome kako su se vratili poslije šoka na startu drugog dijela igre i gola Ihenaća.

”Dogovorili smo se da u takvim situacijama nema preuzimanja. Imam veliku zamjerku za posljednju liniju. Morali su da preuzimaju igrača koji su dolazili iz posljednje linije. To nijesmo radili i praivli su višak. To je Seltik, prvak svoje države. Poslije smo se iščupali i korigovali. Primili smo gol, koji smo mogli da izbjegnemo, ali to se dešava. Poslije toga smo brzo izjednačili, trudili smo se, imali smo par prekida, ali nijesmo uspjeli.” podvukao je Vladan Milojević.

Registrujte se klikom OVDJE i pratite svoju omiljenu ponudu na jednom mjestu.