Zvezda bez milosti u Kruševcu (VIDEO)

U utakmici šestog kola plej-ofa srpke Superlige Crvena zvezda je sa 4:0 savladala Napredak u Kruševcu.

Iako su Beograđani prije par kola obezbijedili novu titulu i na ovom gostovanju su bili dominantni stigavši do 93. boda.

Zvezda je meč odigrala u kombinovanom sastavu, sa većinom igrača iz omladinskog pogona, ali rezultat ni dobra igra nijesu izostali.

Registrujte se uz promo kod SPORT, preuzmite bonus i kladite se na najbolju sportsku ponudu klikom OVDJE.

Naprotiv, šampion je očitao protivniku još jednu fudbalsku lekciju.

Gosti su poveli u osmom minutu golom Kneževića, da bi u finišu prvog dijela Sremčević pogodio za 0:2.

Na poluvrijeme je ekipa Vladana Milojevića otišla sa tri gola prednosti, pošto je u nadoknadi pogodio i Katai.

Konačan rezultat utakmice u Kruševcu postavio je Sremčević, svojim drugim golom, u 43. minutu.